DETAIL ZBOŽÍ Od Nestíhání ke stíhání
Hájek Martin

Od Nestíhání ke stíhání

Autor: Hájek Martin
Vydavatelství: Karavana úspěchu
Popisek: MP3- 6:17 hod.
Cena bez DPH: 1590 CZK
Cena s DPH: 1590.00 CZK
Skladem: 997
Informace o výrobku:
Správný název kurzu by tedy měl znít Od nestíhání ke stíhání a ještě o kousíček dále, ale kvůli stručnosti jej necháváme tak, jak je.
Popisek: Praktická písemná cvičení, která jsou posluchačům zadávána v audiu.

Nestíhání se v několika předchozích desetiletích stalo jednou z nejmasovějších činností. Zabýváme se ji v práci, doma i při zábavě.

٠٠٠٠
I naši předci nestíhali. Jejich nestíhání však bylo, v porovnání s naším dnešním nestíháním, které je podpořené celou řadou nástrojů a technologických zázraků, jaksi neumělé až primitivní. V dnešním civilizovaném světě je profesionální nestíhání snadno dostupné každému. A většina lidí jej také, víceméně úspěšně a dobře, provozuje.

٠٠٠٠
Vyskytují se však lidé, kteří nechtějí nestíhat. Chtějí, na rozdíl od nestíhacího davu, stíhat.

٠٠٠٠
Někteří z nich odcházejí do vysokých hor, nebo hlubokých lesů či jeskyní, jiní zase vidí východisko v ukončení své existence. Tyto strategie odloučení se od společnosti jsou prokazatelně rychlé, snadné a účinné. Opravdu vedou ke stíhání; sice prakticky či fakticky ničeho, ale to je (jim) jedno.

٠٠٠٠
Někteří lidé však touží být součástí společnosti, být v ní plně aktivními a produktivními, a přesto stíhat. Těmto lidem vychází vstříc kurz „Od nestíhání ke stíhání“.

٠٠٠٠
V jedenácti kapitolách provází posluchače celým příběhem od nestíhání ke stíhání v jeho evolučním, sociálním a psychologickém kontextu. Poskytuje řadu vzájemně provázaných koncepcí,modelů, nástrojů a technik nabízející hledajícím odpovědi na otázky co, jak, proč, kdy, kde dělat.

٠٠٠٠
Kurz obsahuje řadu praktických cvičení, ve kterých mají posluchači možnost si uvedené náměty prakticky implementovat do svého života a tak postupně začít, krok za krokem, stíhat.

٠٠٠٠
Úspěšné absolvování tohoto kurzu nezaručuje, že před jeho absolventy již nebudou stát žádné výzvy k řešení. Bude tomu právě naopak: přijdou další výzvy. Budou to však výzvy zcela jiného charakteru, než stíhání věcí, které by měly být řešeny, a na jejichž řešení jaksi nezbývá čas. Proto se závěrem kurzu jeho posluchači také dozvědí, proč, v čem a jak jsou probrané koncepce, modely, nástroje a techniky užitečné i pro řešení výzev, které je, přestože již budou stíhat, očekávají.

٠٠٠٠
Nedílnou součásti kurzu jsou i jeho přílohy, které obsahují testy, formuláře a doplňující schémata. Přílohy si lze stáhnou z webu vydavatele http://www.karavana-uspechu.eu.

٠٠٠٠
V ceně kurzu je zahrnuta jednoletá individuální online podpora přímo od autora kurzu. Pro poskytnutí této podpory je třeba se zaregistrovat, a to prostřednictvím registračního lístku, který naleznete v zakoupeném balíčku.