Přidat k oblíbeným info@karavana-uspechu.eu   tel.: (420)  608 87 28 27     Pátek, 18. ledna 2019        

  DETAIL ZBOŽÍ
Hájek Martin
Náhled

Od Nestíhání ke stíhání

Hájek Martin

Novinka
Autor: Hájek Martin
Vydavatelství: Karavana úspěchu
Popisek: MP3- 6:17 hod.
Cena s DPH: 1590.00 CZK
            Tisk   
            Odeslat dotaz   
            Doporučit přátelům   
 ks 
   Informace o výrobku:
Správný název kurzu by tedy měl znít Od nestíhání ke stíhání a ještě o kousíček dále, ale kvůli stručnosti jej necháváme tak, jak je.
   Popisek:
Praktická písemná cvičení, která jsou posluchačům zadávána v audiu.

Nestíhání se v několika předchozích desetiletích stalo jednou z nejmasovějších činností. Zabýváme se ji v práci, doma i při zábavě.

٠٠٠٠
I naši předci nestíhali. Jejich nestíhání však bylo, v porovnání s naším dnešním nestíháním, které je podpořené celou řadou nástrojů a technologických zázraků, jaksi neumělé až primitivní. V dnešním civilizovaném světě je profesionální nestíhání snadno dostupné každému. A většina lidí jej také, víceméně úspěšně a dobře, provozuje.

٠٠٠٠
Vyskytují se však lidé, kteří nechtějí nestíhat. Chtějí, na rozdíl od nestíhacího davu, stíhat.

٠٠٠٠
Někteří z nich odcházejí do vysokých hor, nebo hlubokých lesů či jeskyní, jiní zase vidí východisko v ukončení své existence. Tyto strategie odloučení se od společnosti jsou prokazatelně rychlé, snadné a účinné. Opravdu vedou ke stíhání; sice prakticky či fakticky ničeho, ale to je (jim) jedno.

٠٠٠٠
Někteří lidé však touží být součástí společnosti, být v ní plně aktivními a produktivními, a přesto stíhat. Těmto lidem vychází vstříc kurz „Od nestíhání ke stíhání“.

٠٠٠٠
V jedenácti kapitolách provází posluchače celým příběhem od nestíhání ke stíhání v jeho evolučním, sociálním a psychologickém kontextu. Poskytuje řadu vzájemně provázaných koncepcí,modelů, nástrojů a technik nabízející hledajícím odpovědi na otázky co, jak, proč, kdy, kde dělat.

٠٠٠٠
Kurz obsahuje řadu praktických cvičení, ve kterých mají posluchači možnost si uvedené náměty prakticky implementovat do svého života a tak postupně začít, krok za krokem, stíhat.

٠٠٠٠
Úspěšné absolvování tohoto kurzu nezaručuje, že před jeho absolventy již nebudou stát žádné výzvy k řešení. Bude tomu právě naopak: přijdou další výzvy. Budou to však výzvy zcela jiného charakteru, než stíhání věcí, které by měly být řešeny, a na jejichž řešení jaksi nezbývá čas. Proto se závěrem kurzu jeho posluchači také dozvědí, proč, v čem a jak jsou probrané koncepce, modely, nástroje a techniky užitečné i pro řešení výzev, které je, přestože již budou stíhat, očekávají.

٠٠٠٠
Nedílnou součásti kurzu jsou i jeho přílohy, které obsahují testy, formuláře a doplňující schémata. Přílohy si lze stáhnou z webu vydavatele http://www.karavana-uspechu.eu.

٠٠٠٠
V ceně kurzu je zahrnuta jednoletá individuální online podpora přímo od autora kurzu. Pro poskytnutí této podpory je třeba se zaregistrovat, a to prostřednictvím registračního lístku, který naleznete v zakoupeném balíčku.

  Další fotografie

Popisek náhled Popisek náhled Popisek náhled Popisek náhled
  Posledni navštívené zboží :

Hájek Martin

Od Nestíhání ke stíhání

Hájek Martin Správný název kurzu by tedy měl znít Od nestíhání ke stíhání a ještě o kousíček dále, ale kvůli stručnosti jej...
Novinka
1590.00 CZK

Osobní rozvoj

Dan Miller   Osobní rozvoj je pro Vás nesmírně důležitý, jste - li ambiciózní člověk a chcete v životě dosáhnout co nejvíce.
990.00 CZK

Time Management

  Staňte se mistrem v hospodaření s časem ještě dnes!
1990.00 CZK

Absolutní základy finanční...

Absolutní základy finanční nezávislosti   Nikdo není lepší než vy, a nikdo není chytřejší než vy!
690.00 CZK

Stop manipulaci

Stop manipulaci   Odhaduje se, že každý 10. Čech má ve svém okolí manipulátora.
390.00 CZK

Firemní balíček

Firemní balíček   Obsahuje tituly určené pro firemní rozvoj a řízení:
10120.00 CZK


ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ  Citáty  
۰Musíte se každý den snažit dělat práci jak nejlépe dovedete.

Zig Ziglar a Jim Savage
 Registrace zákazníka

Jak pracovat s knihami

Nabídka spolupráce
Email:  
Heslo:  
Poslat heslo

Starobylé svitkyVIDEO


Vedeme.cz


administrace
© copyright 2009 | www.frkal.com/ WebDesign | all rights reserved