Přidat k oblíbeným info@karavana-uspechu.eu   tel.: (420)  608 87 28 27     Neděle, 16. prosince 2018        

Autoři citátů

  Zig Ziglar
  Napoleon Hill
  Jiří Albrecht
  Earl Nightingale
  Donald J. Trump & Robert T. Kiyosaki
  Robert T. Kiyosake

۰Neúspěch inspiruje vítěze , ale neúspěch zničí zbabělce.

۰Bankrot je krátkodobý , ani chudoba nemusí být věčná.

۰Jestli chceš být bohatý a šťastný, nechoď do školy.

۰To první co lidé mohou udělat pro zvýšení jejich majetku je založit byznys na částečný úvazek.

۰ Být bez peněz je dočasné, chudoba je věčná. I když jsi na mizině, můžeš snít o tom, že zbohatneš. Mnozí chudí lidé jsou chudí, protože se vzdali svých snů. 

۰Buďto za svůj život převezmete zodpovědnost a nebo budete celý život poslouchat jen rozkazy.

۰Kapitánem své lodě jste vy ..., ne vaší poradci. 

۰Každý má finanční problémy. Pokud chcete zbohatnout, řešte problémy. Identifikovaní problému vytváří příležitost najít řešení. 

۰Peníze jsou jenom myšlenka. Pokud chcete mít víc peněz, změňte způsob svého uvažování. 

۰Skuteční vůdci nás inspirují k tomu, aby jsme byli větší a abychom dělali věci, kterých se bojíme.

 ۰Většina lidí zápasí s penězi, protože se ve škole dozvěděli jen to, jak pracovat za peníze. Jen zřídkakdy se učili, jak přinutit peníze, aby pracovaly pro ně. 

۰Skončit můžeš vždy. Proč tedy právě teď? 

۰Lidé, kteří přemýšlejí v malém nedostanou velké šance. Pokud chcete zbohatnout, začněte nejdřív uvažovat ve velkém. 

۰Místo toho, aby mladí lidé opouštěli školu se solidním finančním vzděláním, většina z nich ji opouští už hluboce zadlužená a připravená jen na usilovnou práci, šetření peněz, vymanění se z dluhů, investování na dlouhodobé vklady a diverzifikaci. 

۰Jedním z klíčů k tomu, abyste se stali bohatými, je vědět, co děláte. 

۰Každý má finanční problémy. Jestliže chcete zbohatnout, řešte problémy. Identifikace problému vytváří příležitost pro nalezení řešení.

۰Místo vydělávání peněz jsem první dva roky Xeroxu peníze dlužil, protože pokaždé, když zákazník zrušil smlouvu na přístroj, provizi zaplacenou obchodnímu zástupci, který přístroj pronajal, zaúčtovali zástupci, kterému pronájem vypověděli. Nedařilo se mi získávat nájemce. Trpěl jsem hlady a několikrát během těch dvou let mě skoro propustili. 

۰Díky zlým časům, můžete zbohatnout. Pokles ekonomiky ze mě udělala lepšího prodejce. Pokud pracujete v obchodě / řídíte tým / podnikáte, musíte umět prodávat. 

۰Vědět, jak vydělávat více a platit méně na daních, to je finanční inteligence.

 ۰Ke zbohatnutí stačí zdravý rozum a jednoduchá matematika.Taková je finanční gramotnost: schopnost vidět svou myslí to, co nevidíte. 

۰Můj bohatý táta byl velký vůdce a učitel, pomohl mi dospět k vizi mé budoucnosti, a přece mě nechal, abych o své budoucnosti rozhodnul sám. To je to, co dělají velcí vůdcové a učitelé. Velcí vůdcové vidí a učí druhé vidět. 

۰Vůdce vás inspiruje, abyste byli větší než vaše pochybnosti a obavy. Strach je velký oddělovač. Strach je hranice mezi zbabělci a vůdci, nezdary a úspěchy. 

۰Pokud jste ochotni vzdát se svého života, najdete život. Zvláštním způsobem dostanete příležitost čelit v životě okamžiku, jemuž se většina lidí ve svém životě vyhne. Vstoupíte do říše života mimo život a smrt. 

۰Mnoho lidí přestává růst, protože se bojí umírání, stará identita odmítá spáchat sebevraždu ega, a tak svět zůstává stejný a svět se točí dál. 

۰Místo následovníků, potřebujeme více vůdců. 

۰Na světě jsou dva druhy lidí. Lidé, kteří hledají jistotu, a lidé, kteří hledají svobodu. Maximální svoboda existuje jen v kvadrantech M (majitel podnikání) a I (investor). 

۰Praví vůdcové jsou vzory.

۰Jedním z důvodů proč mnoho lidí dnes pociťuje nejistotu, jsou nedostatky ve školních osnovách. Škola je nikdy neučila o důležitosti kontroly v jejich životech. 

۰Nejrychlejším způsobem, jak se změnit a zdokonalit je jednoduše změnit prostředí.

۰Svět je plný skvělých nápadů na nové produkty. Svět je i plný skvělých produktů. Ale chybí v něm skvělí podnikatelé a obchodníci. Hlavní důvod, proč byste měli ve volném čase budovat podnikání, nespočívá ve vývoji skvělého výrobku. Hlavní důvod v budování takového podnikání spočívá ve vývoji vás samotných ve skvělého podnikatele.

۰Mnoho lidí, kteří mají finanční problémy, se do nich dostali právě proto, že využívají informace z doby zemědělského a průmyslového věku ve věku informačním.

  Peter F. Drucker
  Tomáš Baťa
  Louise L. Hay
  Denní afirmace
  Zig Ziglar a Jim Savage
  Peter F. Drucker


Karavana-uspechu.eu

Motivační citáty

Citáty jsou myšlenky, které dokážou svojí energií člověku změnit život.

• Každý člověk má 25 000 myšlenek denně a je pouze na něm, jaký jim dá směr a cíl.

• Do svých 6 let si vytvoříme okolo 80% vzorců jednání i myšlení.

• Výsledkem je naše myšlení a chování. Pokud to jsou většinou negativní vzorce jednání, smíříme se s nimi nebo je odmítneme, podle toho bude vypadat náš život.

Existuje i jiné Řešení!

• Pokud chcete změnit své myšlenkové vzorce, začněte svůj mozek krmit novými myšlenkami.

Dělají to tak všichni Úspěšní lidé!

• Vyberte si autora, vyberte si myšlenky, napište si je, dejte do peněženky, čtěte je několikrát denně, přemýšlejte o nich a žijte podle nich.

Věřte, že Myšlení se dá Změnit!

                    •Krmte svůj mozek, pracujte na sobě a buďte trpělivý.

 

 


 ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ  Citáty  
۰Vše, co chceme vykonat, at´je to cokoliv, vše může vzniknout, jen když tomu věříme a když to na základě nezměrné touhy nejprve důkladně vymyslíme.

Jiří Albrecht
 Registrace zákazníka

Jak pracovat s knihami

Nabídka spolupráce
Email:  
Heslo:  
Poslat heslo

Starobylé svitkyVIDEO


Vedeme.cz


administrace
© copyright 2009 | www.frkal.com/ WebDesign | all rights reserved