Přidat k oblíbeným info@karavana-uspechu.eu   tel.: (420)  608 87 28 27     Neděle, 16. prosince 2018        

Autoři citátů

  Zig Ziglar
  Napoleon Hill
  Jiří Albrecht
 

۰Vše, co chceme vykonat, at´je to cokoliv, vše může vzniknout, jen když tomu věříme a když to na základě nezměrné touhy nejprve důkladně vymyslíme.

 

۰Když se rozhodneme a začneme žít ,, jinak než ostatní,, , dáme se  ,, na cestu ,,  zrealizujeme samostatně svůj záměr a pak se zase vrátíme mezi ,, své,, nepřijmou nás, neboť vše se potom děje tak, jako by ,,cizí těleso ,, vnikalo do živé tkáně. Naše nejbližší okolí, naši nejbližší trpí činy tohoto druhu nejvíc a nechápou, protože oni nejsou, nebo nechtějí být, na ,, té cestě ,, za  nalezením osobního poslání.

Někteří z nás potom navždy zůstávají sami….

 

۰Na začátku není nic velké……

Velké věci vznikají dlouho a předem nevíme, jak budou velké nebo malé.

Čím větší, tím víc musíme zaplatit.

 

۰K tomu aby něco vzniklo, je třeba především lidské tvůrčí schopnosti. Tedy, aby člověk doopravdy chtěl, použil svou vůli, touhu, sílu ducha. Jinak nic nevznikne, ani se nezmění k lepšímu. Energie samotných peněz, bez lidského zájmu, může iniciovat pouze ,, fyzikální ,, práci, jejíž výsledek je často podobný pádu kladiva z lešení do střechy skleníku plného exotických květin.

 

۰,,Láska je ta nejsilnější  moc. Svět byl stvořen v lásce a skrze lásku. Nic ji nemůže zadržet. Pevně tomu věř a ty neuzavřenější dveře nebo srdce se budou otvírat- například čarovnou mocí jediného láskyplného úsměvu.“

 

۰,, Není orel ten, kdo létá nízko, ale ten kdo , se vznese vysoko a vrátí se zpět.“

Z té výšky si orel přinese obraz krajiny a souvislosti v ní, které si prohlédl. Obraz souvislostí, který nikdo jiný nezná. Právě proto a teprve potom se stává Orlem.

 

۰Tisíce projektů podobného druhu nebyly zrealizovány jen proto. Že se morálně a lidsky nezralí spoluvlastníci hned na začátku nedohodli, utekli od rozdělané práce nebo přímo z plavby. Handrkování, nebo i soudy jsou potom jedinými aktivitami kolem chátrajících, rezavých, nebo dokonce potopených plachetnic. Tato praxe se mezi lidmi netýká jen lodí a plaveb po moři.

Vždyť´životy každého z nás a životy celých lidských civilizací jsou také plavbami.

Je to zákon diktátu jedné víry a jedné životní síly. 


۰
Nevím co se stane. Jenom vím, že dokud ta lod´ kolem Světa popluje, já na ní budu. Možná, až se vrátím, budu žít úplně jiný život….

 

۰Tam, kde není víra, tam je nejistota a marnost. Teprve z víry vychází touha, vůle, vytrvalost, houževnatost, poctivost.

 

۰Až později, během cesty, mě moře naučilo, jak , proč a komu srdce otvírat a také tomu, že ho nikdy nemám otevřené dostatečně a že příčiny toho musím vždy hledat jenom v sobě.

 

۰Člověk nemůže být nikdy potupen a ponížen nikým jiným než sám sebou. Pouze sám sebou – prostřednictvím těch druhých může být potupen, pokud začne na formě toho domnělého potupení, na jeho způsobu, být závislý, a tak spolupracovat, lpět na něm, a tak se k němu vázat.

Všechno můžeme ztratit v okamžiku nevhodné myšlenky…

 

۰Žijeme, nebo přežíváme? Všechny naše možnosti vycházejí pouze a jen z nás. Podle toho, jak myslíme, tak jsme také inspirováni. A teprve potom schopni tvořit. Pod slovem Tvořit myslím jakoukoli smysluplnou lidskou práci s všeobecně prospěšným výsledkem. Inspirace je v této souvislosti ,, vkládáním duševní síli-víry do nás „ za odměnu. Jenom to je život. Všechno ostatní je přežívání.

 

۰ I kdyby nebylo na zemi pro mne již dalšího dne, děkuji za ten dnešní.

To je nejvyšší životní úroveň na Světě. Žádná jiná nemůže být vyšší.

 

۰Ztrácíme vše, pokud nevěříme. Ztrácíme tak, že v myšlenkách naše možnosti rušíme. V myšlenkách, které jsou hlavním zdrojem existence Všeho.

 

۰Myšlením a jenom myšlením, s citem, dokážeme všechno. I přeletět oceány a potom udělat potřebné k tomu, aby se to stalo skutečností. Skutečnost je to, co prožíváme, když se ráno probudíme, když se probudíme. Žijeme, jíme, pracujeme, hrajeme si, pomáháme druhým. Skutečnost přestává být skutečností, třeba když se začneme dívat na televizi.

 

۰Lidé nejsou na Světě proto, aby byli Šťastní ze snadného života, ale jsou tady proto, aby se naučili být spokojenými a šťastnými, i když život snadný není.

 

  Earl Nightingale
  Donald J. Trump & Robert T. Kiyosaki
  Robert T. Kiyosake
  Peter F. Drucker
  Tomáš Baťa
  Louise L. Hay
  Denní afirmace
  Zig Ziglar a Jim Savage
  Peter F. Drucker


Karavana-uspechu.eu

Motivační citáty

Citáty jsou myšlenky, které dokážou svojí energií člověku změnit život.

• Každý člověk má 25 000 myšlenek denně a je pouze na něm, jaký jim dá směr a cíl.

• Do svých 6 let si vytvoříme okolo 80% vzorců jednání i myšlení.

• Výsledkem je naše myšlení a chování. Pokud to jsou většinou negativní vzorce jednání, smíříme se s nimi nebo je odmítneme, podle toho bude vypadat náš život.

Existuje i jiné Řešení!

• Pokud chcete změnit své myšlenkové vzorce, začněte svůj mozek krmit novými myšlenkami.

Dělají to tak všichni Úspěšní lidé!

• Vyberte si autora, vyberte si myšlenky, napište si je, dejte do peněženky, čtěte je několikrát denně, přemýšlejte o nich a žijte podle nich.

Věřte, že Myšlení se dá Změnit!

                    •Krmte svůj mozek, pracujte na sobě a buďte trpělivý.

 

 


 ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ  Citáty  
۰Knihy nejsou výdaj. Jsou investice – a pokud vím, jsou nejlepší investicí na světě.

Earl Nightingale
 Registrace zákazníka

Jak pracovat s knihami

Nabídka spolupráce
Email:  
Heslo:  
Poslat heslo

Starobylé svitkyVIDEO


Vedeme.cz


administrace
© copyright 2009 | www.frkal.com/ WebDesign | all rights reserved