Přidat k oblíbeným info@karavana-uspechu.eu   tel.: (420)  608 87 28 27     Úterý, 11. prosince 2018        

Odkazy

  Ivo Toman
Zajímá vás osobní rozvoj? Pak jste na správné adrese. Pomáháme lidem a firmám k větším úspěchům. V naší Marketingové laboratoři testujeme nové postupy a pak na trh uvádíme produkty výrazně lepší než dosavadní. Ing. Ivo Toman
  Stephen R. Covey
Spoluzakladatel a viceprezident společnosti FranklinCovey Stephen R. Covey je mezinárodně uznávaný odborník na vedení lidí, učitel, konzultant a autor, jehož kurzy o tom, jak vést život založený na principech a na vedení lidí, si získaly ve světě trvalou oblibu. Ve své pedagogické a výzkumné práci se věnoval problematice chování organizací a managementu.
  NLP- Neomezený lidský potenciál
Co je to NLP- Moderní vzdělávací a rozvojová metoda. Vychází ze studia systémového modelu úspěšné mezilidské komunikace, úspěšného chování, schopností a postojů. Věda o lidské výtečnosti, věda o umění změny. S NLP docílíte toho, co vysoce výkonní lidé vědí: jak si vytvořit možnost volby, jak ovládat své vnitřní stavy a řídit své myšlení.
  Leadership
Leadership - vedení lidí, koučování, kurzy a poradenství pro zlepšení úrovně osobního, týmového a organizačního leadershipu.
  Dreamlife
Internetový časopis o životním stylu.
ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ  Citáty  
۰Člověk není poražen, je-li sražen k zemi. Poražený bude jen když na té zemi zůstane.

Zig Ziglar
 Registrace zákazníka

Jak pracovat s knihami

Nabídka spolupráce
Email:  
Heslo:  
Poslat heslo

Starobylé svitkyVIDEO


Vedeme.cz


administrace
© copyright 2009 | www.frkal.com/ WebDesign | all rights reserved