Přidat k oblíbeným info@karavana-uspechu.eu   tel.: (420)  608 87 28 27     Úterý, 11. prosince 2018        

Články


     Seznam článků

   15.05.10 10:50 | tajemství-uspěchu.cz

Jack Canfield

Jack Canfield je světově uznávaný řečník a spisovatel, který se proslavil jako spolutvůrce knihy Kuřecí polévka pro duši. Podle USA Today, tato kniha a další z řady titulů od Canfield a jeho partnera pro psaní, Marka Victora Hansena, patřily k nejlépe prodávaným knihám za posledních 15 let.
Jack Canfield je autorem a editorem více než 60 bestsellerů, napsal téměř 200 titulů s nákladem přes 112 milionů výtisků. Přeloženy byly do více než 47 jazyků. Rekordních 11 titulů se stalo naprosto jedničkou na seznamu bestsellerů vydavatelství New York Times. Je odborníkem v přípravě špičkových seminářů pro podnikatele, šéfů firem, manažerů, obchodních zástupců, firemních zaměstnanců a pedagogů. Během posledních třiceti let pomohl statisícům jedinců na celém světě dosáhnout splnění jejich snů. Canfield je oblíbeným hostem rozhlasových a televizních stanic s celonárodní působností. Objevil se ve více než 1000 programů, včetně Larry King Live, Good Morning America, Oprah Winfrey Show, Eye to Eye, CNN, PBS, Motel Williams Show, BBC, HNS, Fox News Channel, OVC, atd ....

 

 Oprah, BBC, HSN, Larry King

 V roce 2006 a 2008 se objevil v nejúspěšnějších filmech o osobním rozvoji The Secret a The Opus, v nichž se podělil s lidmi po celém světě o zákony síly přitažlivosti pro dosažení úspěchu v osobním i pracovním životě.                                                                                     

 The SecretThe Opus

 Jackovy přednášky pomohly statisícům studentu dosáhnout úžasných úspěchů v kariéře, zvětšit finanční bohatství, dosáhnout většího štěstí a naplnění v jejich životech. Mnozí z nich řídí úspěšné podniky, stali se prezidenty společností, vypracovali se postupně v milionáře, lámou prodejní rekordy a navazují velmi úspěšné vztahy. Jako studenti získávají i lukrativní kontrakty, stávají se sportovními hvězdami, hrají ve filmových a televizních rolích nebo píšou bestsellery a divadelní hry, které získávají ceny. Někteří vychovávají neobyčejně šťastně a talentované děti, jsou jmenováni učiteli roku ve školních oborech, mají velký vliv ve svých komunitách a dostávají politické funkce.
 Chicken Soup for The Soul

 Více než 30 let, Jack Canfield studoval a informoval o tom, čím se úspěšní lidé liší od ostatních. Jack ví, co je motivuje, pohání, inspiruje .... A přinese tento kritický pohled do Vaší firmy způsobem, který se Vás okamžitě dotkne. Jako mezinárodně uznávaný lídr v oblasti strategie špičkových výkonů, Jack dodává inovativní, jedinečné a silné zásady úspěchu nadšenému publiku po celém světě.
Canfield je zakladatelem ,,Self Esteem Seminas.. v Santa Barbaře. Jedna z jeho posledních knih ,,The Success Principles,, (2005), sdílí 64 zásad o kterých tvrdí, že pomohou lidem být úspěšnější. V roce 2008 napsal ,,The Success Principes for Teens,, s Kent Heal, jako výsledek úspěchu své původní knihy. V roce 2004 založil Canfield ,,Transformation Leadership Council,, , kterou tvoří skupina vůdčích osobností, autorů, trenérů, instruktorů, výzkumných pracovníků, poradců a dalších lídrů v oblasti osobního a profesního rozvoje. Členství v klubu bylo uzavřeno počtem 99 osob.

 Jack vede semináře, jejichž úkolem je naučit posluchače správně ohodnotit sebe sama. Je prezidentem organizace ,, The Foundation for SelfEsteem,, v Culver City v Kalifornii a také prezidentem organizace ,,Souperspeakers.com,, , která provozuje program ,,The Secret Science of Getting Rich,,. Je to služba, kde vystupují významné osobnosti a inspirují svými příběhy a poznatky posluchače z celého světa. Vede intenzivní semináře pro laickou veřejnost i profesionály. Posláním těchto seminářů je vyškolit podnikatele, ředitel, manažery, obchodníky a zaměstnance firem, aby dosáhli své osobní a profesionální cíle v životě. V USA, Kanadě, Evropě, Austrálii a Asii se jich zúčastnilo více než 500 000 lidí. Je poradce stovek společností profesních sdružení. Mezi jeho klienty patří i mezinárodní společnosti z žebříčku Fortune 500:

 Fortune 500

      .... a mnoho dalších význam společností a institucí:

 fortune 500

 Jack Canfield je výkonný ředitel společnosti Chicken Soup for the Soul®Enterprise. Je to miliardové impérium, jehož činností jsou vydavatelské aktivity na mezinárodní úrovni. On je populární autor nejen ve významných odborných publikacích, ale také ve všech významných denících v celé Americe a ve stovkách novin po celé zeměkouli. Jeho společnost produkuje nejprodávanější položky doplňků výživy, potravy pro zvířecí miláčky, pohlednice, hudbu, sběratelských a jiných licencovaných artiklů. Značka Chicken Soup for the Soul® má 2 televizní programy a od roku 2005 vydává také vlastní magazín.
Je držitelem zápisu v Guinessově knize rekordů za 7 knih umístěných současně v bestsellerovom seznamu New York Times, kde porazil i Stephen Kinga. Také drží Guinnesový rekord za největší autogramiádu světa knihy ,,Kuřecí polévka pro duši,,. Je jediný autor, který zvítězil v obou soutěžích: ABBY a The Southern California Book Publicist Award b jrdnom roce. V této soutěži byl oceněn ve svou kategoriích, výjimečný spisovatel a prodejce knih.   

                                                       Jack Canfield     
   Co říkají o Jackovy další světově významné osobnosti:

Williams

 

 

,,Když Jack píše, já čtu.,, Pat Williams, starší viceprezident Orgando Magic NBA

Tracy

 

 

,,Jack Canfield je jedním z nejvýznamnějších lektorů a motivátorů v dnešním světě. Čas strávený s ním a osvojením si jeho nápadu postřehu, pozitivním způsobem změní zbytek Vašeho života,, Brian Tracy, autor motivační literatůry.

Smith

 

 

,,Principy úspěchu Vás budou inspirovat, abyste vedli plnohodnotnější život. S touto knihou se připravte na určité změny,, Kathy Smith, vůdčí osobnost v Americkém fitnes a wellness.

Robbins Anthony

 

 

,,Canfieldova pravidla jsou jednoduchá, ale výsledky, které s nimi dosáhnete, jsou mimořádné!,, Antona Robbins, autor Awaken the Giant Within a Unlimited Power Picteres.

 

 

                        Chcete vědět více? Prohledněte si oficiální stránku Jacka Canfield www. jackcanfield.com

 

The Canfield Trainig Group     Seznam článků
ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ  Citáty  
۰Mysl se nikdy neunaví, jen je někdy znuděná z ,,potravy,, kterou dostává.

Napoleon Hill
 Registrace zákazníka

Jak pracovat s knihami

Nabídka spolupráce
Email:  
Heslo:  
Poslat heslo

Starobylé svitkyVIDEO


Vedeme.cz


administrace
© copyright 2009 | www.frkal.com/ WebDesign | all rights reserved