Přidat k oblíbeným info@karavana-uspechu.eu   tel.: (420)  608 87 28 27     Neděle, 16. prosince 2018        

Články


     Seznam článků

   06.01.11 20:46 | Martin Drdlík

 Donald Trump                                                                                                                          Myslete na velké cíle a dobře se bavte v obchodě i v životě.
            Donald Trump a Bill Zanker


Představím knihu od Donalda Trumpa- miliardáře: developera, který se rozhodl předat své znalosti, poodhalit své tajemství, nabídnout neobyčejné možnosti. Také s ním přidává své vědomosti Bill Zanker- milionář zabývající se přednáškami slavných a bohatých pro širší publikum. Při takové jedné přednášce, kdy si Bill Zanker najal na přednášku Donalda Trumpa se dali dohromady. Také o tom jak a kdy se dali dohromady pojednává tato kniha a mnohem víc.

Dopředu říkám, je to kniha , kterou byste si měli přečíst!

Jack Canfield o knížce říká: tato kniha je Trumpovou verzí ,,The Secret,,.

Nebudu popisovat všechny kapitoly, jen ty, který mě nejvíce utkvěli v hlavě!
To co v jiných knihách nenajdete!
To o čem jiní autoři nepíšou!
A proč o tom ostatní nepíšou!

Dozvíte spoustu zajímavých informací, ale i o strategiích, o kterých se moc nepíše:
- o pomstě
- o tom jak má autor rád ženy
- o předmanželské smlouvě
- o myšlení ve velkém

O těchto věcech nikdo nepíše, měli byste si o tom přečíst, né nad tím hned lámat hůl!
A hlavně se s nimi už nikde nesetkáte. A jaké že jsou ty důvody? Naprosto jednoduché, každý ze spisovatelů se snaží ve čtenáři vzbudit, že autor je tím pravím ,,charakterním,, spisovatelem, který když už dává rady, tak jsou čestné, nezištné a nesobecké.

Strategie, které najdete všude, jen trochu jinak:
- o hnací síle
- o cílech
- o pozitivním myšlení
- o najímání lidí a udržování si zaměstnanců
- o rodině a lásce
- o výchově
- o tvoření štěstí
- o strachu
- o velkém okamžiku
- o řešení problémů

atd.... mnohem mnohem víc inspirujících sdělení, které se sem nevejdou.                   Donald Trump

Bill Zanker píše:
Obchod byl uzavřen. Když jsem řekl ANO, učinil jsem závazek, že budu žít na nové úrovni, na mnohem vyšší než kdykoliv před tím. Onen okamžik změnil můj život. Donald Trump mě pozvedl na tuto zcela novou úroveň. Začal jsem dělat věci, které jsem doposud nikdy nedělal. Začal jsem uvažovat ve větším měřítku.


KAPITOLA 6: výňatek....

POMSTA- Vždycky si vzpomenu na kázání v kostele, kde se pravilo: nastav druhou tvář. Donald říká: když po mě někdo chlebem, já kamenem- pak mám klid. V tomhle má pravdu, ty lidi už pak nepotkáte, najdou si někoho slabšího. A ostatní uvidí, jak se v takových situacích zachováte.

- odpusťte dobrým lidem, ale nikdy neodpusťte někomu, kdo je špatný.
- vždycky mějte dobrý důvod pro srovnání účtů.
- když chcete zastavit násilníka, napalte ho přímo mezi oči, on si to podruhé rozmyslí.

Donald Trump píše:
Rozhodl jsem se, že z ní něco udělám. Dal jsem jí ve své organizaci vynikající práci a za nějakou dobu se z ní stala skvělá realitní makléřka. Koupila si nádherný dům. Když jsem se dostal na počátku devadesátých let do problémů, potřeboval jsem její pomoc. Požádal jsem jí, ale ona mi řekla: ,,Donalde , to nemohu udělat." Já ji vyzdvihnul z bídy jejího dřívějšího zaměstnání. Povzbudil jsem jí. Udělal z ní to co byla, a ona mi potom řekla, že by to pro mě nemohla udělat? Zbavil jsem se jí a ona začala nezávisle podnikat. Později jsem zjistil, že se jí podnikání nezdařilo. Měl jsem z toho velkou radost. Ona se ke mně otočila zády potom, co jsem jí tolik pomohl. Požádal jsem jí o jednu laskavost a ona mě odmítla.


KAPITOLA 10: výňatek....

MYSLETE VE VELKÉM- Začněte hned. Nejprve si najděte velký cíl a potom se chovejte tak, abyste se stali člověkem, který dokáže toho cíle dosáhnout.
Rozhodl jsem se, že se stanu velkým developer. A tak jsem začal pracovat na tom, abych se stal člověkem, který dokáže zvládnout veliké developerské projekty. Šel jsem studovat na Wharton a naučit se všechno o financování a penězích. Ve volném čase jsem studoval všechno o realitním trhu. Pracoval jsem pět let se svým otcem a naučil se, jak uzavírat obchody a stavět kvalitní budovy rychleji a levněji než kdokoli jiný.
Potom jsem cítil, že jsem připravený čelit velkým výzvám. A tak jsem se přesunul na Manhattan a založil si svojí firmu. Měl jsem velký cíl a udělal jsem všechno pro to, abych se stal tou osobou, která toho cíle může dosáhnout.

Je pouze na Vašem přístupu, postoji ke knize Donalda Trumpa- Myslete na velké cíle a dobře se bavte v obchodě i v životě.

Život by měl k něčemu směřovat, ale hlavně by to měla být zábava!


MÁTE JINÝ NÁZOR NA TUTO KNIHU?
CO SI O NÍ MYSLÍTE?
CO SI MYSLÍTE O POMSTĚ?
NAPIŠTE NÁM. ZDĚLTE ČTENÁŘÚM SVÚJ PŘÍBĚH, SVÚJ SOUD!!!


     Seznam článků
ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ  Citáty  
۰Investujeme, abychom vyhráli. Jiní investují, aby neprohráli.

Donald J. Trump & Robert T. Kiyosaki
 Registrace zákazníka

Jak pracovat s knihami

Nabídka spolupráce
Email:  
Heslo:  
Poslat heslo

Starobylé svitkyVIDEO


Vedeme.cz


administrace
© copyright 2009 | www.frkal.com/ WebDesign | all rights reserved