Přidat k oblíbeným info@karavana-uspechu.eu   tel.: (420)  608 87 28 27     Úterý, 11. prosince 2018        

  Životopisy slavných  

Og Mandino ...
 
Ztělesněný úspěch

Chcete být dobrý obchodníkem? Tím nejlepším možným obchodníkem? Pak si nechte poradit od Oga Mandina..
Budete-li se řídit jeho x-krát ověřenými radami, nemůžete zažít neúspěch, alespoň to se tvrdí a mnozí se o tom už přesvědčili.

Kdo byl Og Mandino?

 

Úvod vás nenadchnul a máte pocit, že nejlepší obchodník světa je asi trochu jinde než vy a nemůže vám objektivně poradit něco, co by mohlo fungovat i ve vašem životě, který se mnohdy může zdát hodně neúspěšným? Život tohoto člověka nebyl vždy provázený úspěchem, štěstím a obchodním duchem.
Og Mandino byl vyděděncem společnosti, alkoholikem, u kterého byste možná neviděli žádnou budoucnost a ani on ji neviděl, o čemž svědčí fakt, že si pořídil dokonce sebevražednou zbraň, aby svůj mrzký život ukončil, ale žije a nejen to.
Během 10 let prošel cestou do alkoholika po nejlepšího obchodníka na světě. To je kus cesty, o které se s vámi chce podělit v knize „Žijte lepší život". Zde vám dává jednoduchý návod pro vaší seberealizaci a pro větší naplnění vašeho života, ve kterém budete cítit smysl.
Kniha je návodem, jak se navždy zbavit pocitu sebelítosti a dalších negativních emocí, které vám brání v růstu a nechávají nás v naší omezené ulitě, přes kterou nejsme schopni vidět skutečnou šanci, která se nám nabízí, šanci, která vám umožní vyplnit si všechny vaše sny.

Více k faktům o Og Mandino

Og Mandino se narodil 12. prosince 1923 a zemřel 3. září 1996. Mandiho rodným městem byl Natick, Massachusetts. Byl nejstarší ze tří dětí. Měl mladšího bratra Silvio a sestru Jacquintine.
Své dětství prožil v Itálii. Původně toužil vystudovat žurnalistiku, ale jeho plány mu zpřetrhala smrt matky roku 1940, která náhle zemřela na infarkt.
Roku 1942 se Mandino připojil k armádním leteckým sborům Spojených států, kde se později stal důstojníkem. Po skončení vojenské službu si chtěl najít práci, ale nebylo tak jednoduché.
Mnohé firmy nebyl ochotné zaměstnat bývalého pilota bombardérů, u kterých Mandino byl. Vzdal se tedy svých ambicí a nastoupil jako pojišťovací agent.
Začal více cestovat, ale čím dal častěji sedával večer po barech a v restauracích, a tak se postupem času stal alkoholikem.
Jeho manželka s dítětem ho opustila a právě krátce n to jednoho podzimního dne v Clevelandu se téměř pokusil Mandino spáchat sebevraždu.
Jenže poté se mu do ruky dostala do ruky kniha o sebepomoci a Mandino místo sebevraždy začal více studovat knihy, které se zabývaly osobním i pracovním úspěchem. To postupně mírnilo jeho alkoholismus a pomáhalo se mu stát úspěšným člověkem.
Se svou druhou manželkou Bette se oženil 9. prosince 1957.

Publikace Og Mandina

Kromě jeho nejznámějšího díla „Žijte lepší život" napsal ještě 18 knih. Při psaní mu byla inspirací Biblí. Ze známých osobností ho ovlivnili Napoleon Hill, W. Clement Stone a Emmet Fox.
Napsal např. tyto knihy: USA v Kostce, Cykly, Největší obchodník na světě, Největší tajemství světa, Volba, Bůh Memorandum, Universita úspěchu, Dvanáctý anděl, Za tajemstvím úspěchu a štěstí atd.

                                

 

Karavana-uspechu.eu

 Životopisy slavných 


 


ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ  Citáty  
۰Opustíme myšlenky spojené s chudobou a vydáme se směrem k myšlenkám nesoucí blahobyt.

Louise L. Hay
 Registrace zákazníka

Jak pracovat s knihami

Nabídka spolupráce
Email:  
Heslo:  
Poslat heslo

Starobylé svitkyVIDEO


Vedeme.cz


administrace
© copyright 2009 | www.frkal.com/ WebDesign | all rights reserved