Přidat k oblíbeným info@karavana-uspechu.eu   tel.: (420)  608 87 28 27     Úterý, 11. prosince 2018        

  Životopisy slavných  

Brian Tracy ...

Brian Tracy:
Člověk, který ví, co je to úspěch

Říká vám něco jméno Brain Tracy? Pokud se jen trochu zajímáte o obchodní činnost a podnikání, jistě jste už o něm slyšeli.

Briana Tracyho můžeme bez nadsázky považovat za jednoho z nejlepších amerických přednášejících, a to právě v oboru obchodní činnosti a podnikání. Nepřednáší jen v Americe, ale po celém světě.
Jeho přednášek se každoročně účastní více než 250 000 posluchačů, kteří ho obdivují a právem. Jeho hlavními tématy kromě výše zmíněných jsou rovněž sebevzdělání, motivační řečník a osobní rozvoj.

Nejenže dává studentům teoretické poznatky v této oblasti, ale také je vynikajícím konzultantem, který za svůj život vyškolil statisíce lidí a poskytl konzultaci ve více než 500 obchodních společností. Zkrátka tento člověk ví, jak dosáhnout úspěchu.

Tracy však není jen odborníkem na profesionální úspěch člověka, ale zaměřuje si i na osobní úspěch jedince.

A jaký byl jeho život, než se stal slavným a uznávaným po celém světě? Brian Tracy se narodil v Kanadě. Jeho rodina byla poměrně chudá. Navíc Briana vyloučili ze školy, takže se začal živit jako dělník. Takto strávil své rané mládí. V té době to nevypadalo na nějakou slavnou kariéru v jeho životě.

Život se mu změnil v okamžiku, kdy dosáhl dvaceti let a rozhodl se splnit si svůj sen o cestování po světě. Procestoval Severní Ameriku a poté se přesul do Evropy. Nejdříve poznal Anglii, dále pak Francii, Španělsko, ale také si zkusil suchou a nemilosrdnou Saharu.
Na delší dobu se usadil v Jižní Americe, konkrétně v Johannesburgu. Zde žil dva roky. Po této době ho opět setrvávání na jednom místě omrzelo a začal znovu cestovat. Dohromady procestoval více než 80 zemí.
Více procestoval Evropu a následně se vypravil do vzdálenějších zemích, kterými jsou např. Turecko, Indie, Malajsie,...Poté dva roky pobýval v Thajsku, kde měl práci.
Cestoval osm let a za tu dobu nasbíral mnoho zkušeností. Ovlivnil ho Dr. Albert Schweitzer, se kterým pracoval, ale také to, že byl vyškolen odborníky bojových umění a mnohé další.
Ve svých 30 let Brian Tracy vystudoval vysokou školu na University of Alberta. Jeho magisterské studium bylo zaměřeno na obchod. Posléze pracoval v různých oblastech týkající se obchodu, reklamy, marketingu a především školení a poradenství.

Brian Tracy v současné době žije v San Diegu se svou manželkou Barbarou a čtyřmi dětmi.

Publikace Briana Tracyho:

Brian Tracy o svých metodách a návodech jak dosáhnout úspěchů napsal řadu knih. Jde o jednoho z nejprodávanějších spisovatelů, který ví, co lidé chtějí číst. Napsal více než 50 knih, ale také natočil mnoho videí a audio programů.

Z jeho děl si jmenujeme např.:

• Jak udělat dojem a přesvědčit (moc šarmu): Zde autor společně ještě s Ronem Ardenem odhaluje tajemství šarmu a jak ho získat. Také zde vysvětluje, že se šarmem se nemusíme rodit, ale že ho lze v životě získat a samozřejmě zároveň i radí jak.

• Jak mnohem lépe prodávat: Autor se zde nesnaží dávat laciné návody, které se všude opakují a jsou spíš klišé než podnětnými radami. Tracy jde do hloubky problému a dokáže odhalit podstatu věci. Popisuje úspěšného obchodníka a nutnost jeho psychologické převahy.

• Snězte tu žábu!: Zde radí, jak je důležité
využít čas tak, aby člověk v co nejkratším čase zvládnul co nejvíce. Kniha se snaží dávat čtenáři nový pohled na efektivní využití času.

• Jak úspěšně řídit firmu: Zde se dá ocenit fakt, že jeho rady lze aplikovat na různé organizace. Jde o velmi dobré návody, které jsou vynikají především svou účinností, snadností a komplexností.¨

• Vytvořte si svojí vlastní budoucnost: Mluví zde o faktorech štěstí a o tom, jak je využít pro vytvoření co nejlepší vlastní budoucnosti.

Nezáleží na tom, kdo jste a co děláte, jeho publikace jsou určené všem lidem, kteří chtějí pro sebe něco udělat a kteří chtějí být šťastnější v osobním životě, ale i úspěšnější v práci. Brian Tracy poradí každému, a proto je jedním z nejlepších řečníků světě a téměř každá jeho kniha je hned po vydání bestsellerem.
                             

 

Karavana-uspechu.eu

 Životopisy slavných 


 


ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ  Citáty  
۰Bankrot je krátkodobý , ani chudoba nemusí být věčná.

Robert T. Kiyosake
 Registrace zákazníka

Jak pracovat s knihami

Nabídka spolupráce
Email:  
Heslo:  
Poslat heslo

Starobylé svitkyVIDEO


Vedeme.cz


administrace
© copyright 2009 | www.frkal.com/ WebDesign | all rights reserved